Kontakt oss

Kontakt din NEMUS-klinikk

Kontakt din NEMUS-klinikk for spørsmål om behandling, timebestilling/endring og andre spørsmål. Finn kontaktinformasjonen på «Finn din klinikk».

Velg din lokale klinikk på «Finn din klinikk» under for informasjon om klinikkens telefonnummer, e-mail og bestilling av time. 

Kontakt ledelsen

Administrasjon:

For spørsmål om Helsegruppen NEMUS AS kontakt:

Daglig leder:
Gro Lillebye gro.lillebye@nemus.no 
Sofie Golden sofie.golden@nemus.no (i permisjon)
Markedsføringskoordinator: Emilie Skjærstad emilie.skjaerstad@nemus.no

Styret i NEMUS Norge AS:

Styreleder: Kristian Kvam – kristian.kvam@nemus.no
Styremedlem: Erik Welhaven Løken – erik@nemus.no
Styremedlem Steinar Enga steinar@nemus.no
Styremedlem: Magnus Prener Holtan – Magnush@nemus.no
Styremedlem: Even Ring Evensen – even.evensen@nemus.no
Styremedlem: Otto Torvik – otto@nemus.no
Styremedlem: Tonje Grave – tonje.grave@nemus.no