Kontakt oss - Finn din nærmeste klinikk - Helsegruppen NEMUS

Kontakt oss

Kontakt din NEMUS-klinikk

Kontakt din NEMUS-klinikk for spørsmål om behandling, timebestilling/endring og andre spørsmål. Finn kontaktinformasjonen på «Finn din klinikk».

Velg din lokale klinikk på «Finn din klinikk» under for informasjon om klinikkens telefonnummer, e-mail og bestilling av time. 

Kontakt ledelsen

Administrasjon:

For spørsmål om Helsegruppen NEMUS SA kontakt:

Daglig leder:
Gro Lillebye gro.lillebye@nemus.no 
Sofie Golden sofie.golden@nemus.no (i permisjon)
Markedsføringskoordinator: Emilie Skjærstad emilie.skjaerstad@nemus.no
Administrasjonsmedarbeider: Camilla Markholm camilla.markholm@nemus.no

Styret i Helsegruppen NEMUS SA:

Styreleder: Hans-Jørgen Sørensen hans-jorgen@nemus.no
Styremedlem: Else Berg Liane else.liane@nemus.no
Styremedlem Steinar Enga steinar@nemus.no
Styremedlem: Kasper Myhrvold  kasper@nemus.no
Styremedlem: Øystein Ogre oystein@nemus.no
Styremedlem: Otto Torvik otto@nemus.no
Styremedlem: Kristian Kvam kristian.kvam@nemus.no