Kontakt oss

Velkommen til oss

NEMUS har klinikker i de største byene og flere tettsteder i Norge. Velg din lokale klinikk i kartet under, så vil du få mer informasjon om klinikkens telefonnummer, timebestilling på nett og epost.

Hvor er vi?

Vi har klinikker i store deler av landet

Klinikkene våre strekker seg fra Harstad til Trondheim, Bergen, Stord, Stavanger, Arendal, Kristiansand, Kongsberg, Tønsberg, Nøtterøy, Horten, Sandefjord, Asker, Bærum, Oslo, Nittedal, Lørenskog, Kløfta, Lillestrøm, Kongsvinger, Moss, Sarpsborg, Fredrikstad og Halden.

Bedriftsavtale

Hvis du er interessert i å vite mer om våre tjenester, kan du kontakte oss på følgende måter:

  • For bedrifter som ønsker tjenester fra den lokale NEMUS-klinikken, kan du gjerne ringe eller sende en e-post til klinikken direkte. Se nemus.no/klinikker for kontaktinformasjon til din klinikk.
  • For større bedrifter som ønsker å få koordinert tjenester for flere avdelinger i Norge, vennligst ta kontakt på bedrift@nemus.no

Se også våre bedriftssider for utfyllende og oppdatert informasjon.

Kontakt oss gjerne

Klinikker:

Hvis du vil kontakte en av klinikkene våre direkte, trykk her

Administrasjon:

Daglig leder Sofie Golden sofie@nemus.no tlf. 41161689

Markedsføringskoordinator Even Evensen even.evensen@nemus.no 

Styret i Helsegruppen NEMUS SA:

Styreleder: Hans-Jørgen Sørensen hans-jorgen@nemus.no
Nestleder: Haakon Engzelius haakon@nemus.no
Sekretær: Else Berg Liane else.liane@nemus.no 
Kasserer: Espen Johannessen espejoh@online.no
Styremedlem: Kasper Myhrvold  kasper@nemus.no
Styremedlem: Grete Bråten grete@nemus.no
Styremedlem: Otto Torvik otto@nemus.no