Kontakt oss

Velkommen til oss

NEMUS har klinikker i de største byene og flere tettsteder i Norge.

Klinikkene våre strekker seg fra Harstad til Trondheim, Bergen, Stord, Stavanger, Arendal, Kristiansand, Kongsberg, Tønsberg, Nøtterøy, Horten, Sandefjord, Drammen, Asker, Bærum, Oslo, Nittedal, Lørenskog, Kløfta, Lillestrøm, Kongsvinger, Moss, Sarpsborg, Fredrikstad og Halden.

Velg din lokale klinikk i klinikkoversikten under, her finner du klinikkens telefonnummer, e-mail og her kan du bestille time.

Kontakt oss gjerne

Klinikker:

Hvis du lurer på noe om behandlinger, timebestilling eller andre spørsmål relatert til klinikkene må du kontakte klinikken, trykk her for å finne din klinikk.

Administrasjon:

For spørsmål om Helsegruppen NEMUS SA kontakt:

Daglig leder Sofie Golden sofie@nemus.no tlf. 41161689

Styret i Helsegruppen NEMUS SA:

Styreleder: Hans-Jørgen Sørensen hans-jorgen@nemus.no
Nestleder: Haakon Engzelius haakon@nemus.no
Sekretær: Else Berg Liane else.liane@nemus.no 
Kasserer: Espen Johannessen espen@nemus.no
Styremedlem: Kasper Myhrvold  kasper@nemus.no
Styremedlem: Grete Bråten grete@nemus.no
Styremedlem: Otto Torvik otto@nemus.no